Çikolatayla kendini kaybetmek isteyenlere… Maxbrenner

Çikolatayla kendini kaybetmek isteyenlere… Maxbrenner

Çikolata severlerin kesinlikle uğraması gereken bir yer! Geleneksel tatlıları sevenler bile bu lezzetli çikolatalı ve çikolatalı tatlıları görünce fikir değiştirebilir bence!

20130103-222509.jpg

Boston, Las Vegas, Philadelphia ve New York City gibi Amerika lokasyonlarının dışında Avustralya, Filipinler ve Singapur’da da bulmak mümkün.

Çikolata ve tatlılarını keşfetmeye gitsen bile güzel yemek menüsü ve yan masadakilerin tabaklarındaki burgerler, mac & cheeseler, waffle makinesinin şeklini almış leziz patates kızartmaları, paniniler fikrini değiştirip yemek yemene sebep olabilir.

20130103-222522.jpg

Burası da Cheesecake Factory gibi tatlılarının ününe kapılmamış, süper bir menu hazırlamış, menüdeki çok çeşitli ve lezzetli yemekleriyle baştan sona sana keyif yaşatabilecek bir yer.

En büyük zorluk tatlılara karar vermek sırasında yasanıyor aslında, porsıyonları cok buyuk oldugu için birden çok çeşiti tek başına yiyebilmek pek mumkun değil. O yüzden kalabalık gidip tadım menusunu seçmek ya da fondue, waffle, chocolate pizza, devils cake gibi tatlıları ortaya söylemek güzel bir seçim olabilir.

20130103-222529.jpg

Tabiki çikolata dükkanına uğrayıp kendi favorilerinden birkaç tane almak şart bence! (benim favorilerim Coco ve Nuts – olsa da yesek:))

Hediye almak için de ideal bir yer, böylece sevdiklerini aşırı mutlu edebilirsin.

New York’taki yeri Union Square’in dibinde, çok merkezi ama rezervasyonsuz oturmak imkansız gibi, opentable.com’dan gitmeden önce yer ayırtırsan New York’tayken restoranın keyfini çıkarıp, dönünce de aldığın çikolatalarla keyif yapabilirsin.

Max Brenner – 841 Broadway (between 13th and 14th Streets), New York

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.