Nachosdan burritoya, quesadilladan fajitaya tam bir Mexican… Pacifico

Nachosdan burritoya, quesadilladan fajitaya tam bir Mexican… Pacifico

Londra’nın turistik ama keyifli semti Covent Garden’ın ara sokakların birinde yer alan bu mexican restoranına beni ziyarete getiren herkesi götürdüm herhalde, “neden?” dersen kimsenin bu güzel margaritaları ve gerçek mexican lezzetini kaçırmasını istemedim.

ilk  (8)

Masaya oturur oturmaz gelen tortilla chips ve salsa sosuna rağmen etli nachosundan vazgeçilecek gibi değil! Seçmekte zorlansam da benim favorim etli burritosu (shredded beef yada ground beef olarak geçiyor). Yanında pilav, meksika fasulyesi, jalapeno ve cheddar peyniriyle servis edilen bu yemek bir kişiye fazla gelse de zevkle yenilebiliyor. Ama kalabalıksanız quesadilla, fajita, burrito ve nachosu paylaşarak hepsi birbirinden güzel olan bu yemeklerin tadına bakın derim.

Margaritaları da çok lezzetli, tek kusuru bardakları ama o yemeklerin yanında o kadar keyifle içiliyor ki kaçırmak istemezsin.

Hafta içi genelde rezervasyona gerek olmuyor, hafta sonu ise rezervasyon yaptırmayı, biraz erken gitmeyi ya da barında margaritanı keyifle yudumlarken masanın hazırlanmasını beklemeyi tercih edebilirsin, seçim senin!

fotoğraf (2)

Cafe Pacifico – 5 Langley Street  Covent Garden, Greater London WC2H 9JA, Birleşik Krallık

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.