Margarita, tortilla chips, guacamole özlemindeysen… Cantina Laredo

Margarita, tortilla chips, guacamole özlemindeysen… Cantina Laredo

Meksika mutfağı kadar iştah açan bir şey olabilir mi? Ekmek yerine masana gelen cipsler ve salsa sosuyla yemeğe başlıyor olmak bile bir ayrıcalık bence. Bu cipslerin salsa sosunun ve tabi ki meksika mutfağına dair bir çok şeyin muhteşem olduğu bir yer Cantina Laredo.

100_0999-003

Covent Garden’da gezinirken güzel bir margarita içmek istersen, hatta Londra’nın başka bir bölgesindeysen bile o güzel margarita için buraya gelmelisin. Eğer atıştırmayı seviyorsan ve o güzel cipsleri başka soslarla yemeliyim diyorsan o zaman Chili con queso ve masanda senin için hazırladıkları guacamoleyi mutlaka denemelisin.

100_0999-002

Bu restoran amerikalılaştırılmış bir mexican olduğundan bence burritosu daha önce yazmış olduğum Cafe Pacifico kadar güzel değil. Ama muhteşem mavi kenarlı bardaklarda servis edilen frozen ya da on the rocks margaritası ve tadı tam ayarında olan mojitosuyla çok lezzetli quesedillasını ve fajitasını deneyebilirsin.

100_0999-001

Güzel margaritalar, iyi bir servis ve leziz meksika mutfağı lezzetleri arıyorsan burayı kaçırmamalısın. Rezervasyonun çok şart olmadığı bu restoranı karşısında yer alan James Italian’da sıra bekleyemeyeceğine inandığında da deneyebilirsin.

IMG_0017

Türkiye’de bulmakta sıkıntı çektiğimiz güzel meksika lezzetlerinin gitmişken tadını çıkarmak lazım!

Cantina Laredo – 10 Upper St Martin’s Lane St Martin’s Courtyard, London, WC2H 9FB

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.