Etiler’de Cihangir keyfi yapabilmek… Quattro Cafe

Etiler’de Cihangir keyfi yapabilmek… Quattro Cafe

Etiler’de Casita’nın hemen yan sokağında kalan bu küçük, sevimli, huzurlu kafede Cihangir’de bir kafeye gitmiş kadar rahat olabilirsin. İster gündüz laptop’ını al çalışamaya git, istersen akşam arkadaşlarınla rahat rahat otur güzel yemekler, tatlılar eşliğinde keyifle sohbet et.

IMG_1931

Menüsünde güzel salatalar, başlangıçlar, makarna ve ana yemekleri Kitchenette, Midpoint fiyatlarına bulman mümkün. Kırmızı şaraplı armutlu salata, Keçi peynirli ıspanaklı salata çok lezzetliydi. Ana yemeklerden de beğendili köfte, mantarlı ve ıspanaklı bonfile çok çekici görünüyordu.

IMG_1935

Bu sevimli ve huzurlu kafeye keyifli bir pazar kahvaltısı için de gelebilirsin. Etiler’de de kendini evinde hissedebileceğin böyle bir kafe olması beni mutlu ediyor. Günün her saatinde buraya uğrayıp keyif yapabilirsin. Yaseminli yeşil çayı (Organic Jasmine) gibi uzun içimli cam deliklerde servis edilen yeşil çay ve bitki çayı çeşitleri olması da çok güzel.

IMG_1940

 

Buranın tatlı dolabını seyretmeye bile çok keyifli. Favorilerim ise: Çilekli ve ezilmiş acıbadem kurabiyesi katmanlarıyla Budapeşte ve çikolataya karşı koyamayanlar için hazırlanmış bitter çikolatalı pasta ya da kenarı bademli çikolata içi çikolatalı mus olan tart. Seçim senin!

quattroo                quat

Afiyet olsun!

quattro

Quattro Kafe – Nispetiye Caddesi Yıldız Çiçeği Sokak No: 3/1, 34337, Etiler, İstanbul

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.