Perşembeleri Aperativo keyfi yapabileceğin Den Cafe…

Nişantaşı’nda güzel müzik çalan loş bir kafe’de arkadaşlarınla sohbet etmek ve güzel atıştırmalıklarla keyif mi yapmak istiyorsun ya da çok açsın doyurucu bir yemek yiyesin mi var? O zaman herhangi bir gün iş çıkışında ya da hafta sonu keyif yapmaya Den Cafe’ye uğramalısın.

Atıştırmalık ya da başlangıç olarak peynir tabağı, mini hamburger, mini pizzalar, karides mücverin çok güzel olduğu Den Cafe’de büyük porsiyon severlere karidesli risotto üzerine ızgara levrek ve ahtopot ya da bonfileli pizzayı tavsiye ederim.

photo (19)

Perşembe akşamları 18.00-20.00 arası Aperativo saatlerinde gittiğinizde içkinizi söyleyip barında oturarak somonlu veya etli krepler, peynir topları gibi küçük ikramlarının keyfini çıkarabilirsiniz. Masada oturmak istediğinizde yanı sıra peynir tabağı gibi başlangıçlardan bir şey söylemeniz daha uygun olabilir. Mutfağı genel olarak çok lezzetli olduğundan Aperativo’da hazırladıkları küçük lezzetler de çok güzeldi.

aperativo

Chill out-lounge tarzında müziklerin güzel seçildiği bu kafenin farklı ülke şaraplarını içeren geniş bir şarap kavı ve güzel kokteyl alternatifleri var ve fiyatları Nişantaşı normalinde…

İster kahvaltı et, ya da hafif bir salata ye istersen doyurucu bir şeyler yemek için ya da içkini yudumlamak için uğra, günün hangi saatinde gelirsen gel sana keyif verecek bir mekan Den Cafe, bence bir an önce denemelisin!

Den Cafe- Mim Kemal Öke Cad. Çiftçiler Apt. No:12 D:1 Nişantaşı/İstanbul

P.S. Kalabalık gruplar için rezervasyon gerekebilir, hava çok soğuk değilse dışarısı da keyifli oluyor. Fiyat anlamında da bir kadeh şarap ve bir ana yemeğe yaklaşık 40 TL harcarsın.

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.