Hamburgere karşı koyamayanlardan mısın? O zaman haydi Mano Burger’e…

Hamburgere karşı koyamayanlardan mısın? O zaman haydi Mano Burger’e…

Son birkaç senede etler ve hamburgerlere gereken özen gösterildiği için İstanbul’da da bu konuda iyi yerler oluşmaya başladı. Önce Tünel’den Galata’ya inerken kenarda küçük sevimli yeriyle midemize bayram ettiren Mano Burger, sonrasında Asmalı’ya daha da yaklaştı, şimdi de Caddebostan’da ve Nişantaşı Mahalle’de bize güzel lezzetlerini sunuyor.

fotoğraf (9)

Benim gibi peynir canavarı biri için hamburgerin içine konan peynirin ne olduğu büyük önem taşıyor. Mano Burger’de cheddarın yanı sıra hellimli, isli peynirli, emmantel ve edam peynirli hamburger bulabilmek mümkün. Bu peynirler güzel köfteler, karamelize soğanlar ve leziz mano sosuyla birleşince gerçekten hangi hamburgeri seçeceğim konusunda zorlandığımı itiraf etmeliyim. Eğer et yiyemiyorsan tavuk veya balıklı hamburgeri de tercih edebilirsin.

fotoğraf (8)

Patlıcan beğendiyi etle çok yakıştıranlardansan hellim peynirini de içeren Ottoman Burger´i kaçırmamalısın. Tabi ki baharatlı tango patateslerini de unutmamak lazım. Sadece hamburgerin değil patateslerin de taze ve lezzetli olduğu Mano Burger’i günün her saatinde yemek isteyeceğine eminim.

Hala yerin kalırsa Mano Frigo’yu ya da kızarmış dondurmayı da deneyebilirsin.

Mano – Asmalımescit Mah. Asmalımescit Sok. No:7 / Beyoğlu

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.