Tex-mex keyfi için San Antonio’da Iron Cactus’e uğramalısın…

Tex-mex keyfi için San Antonio’da Iron Cactus’e uğramalısın…

San Antonio’nun nehir kenarına kurulmuş şehir merkezinde yan yana bir yığın Tex – Mex restoranı var. Fajitaların, margaritaların en çok bulunan yiyecek ve içecekler olduğu bu bölgede ekmek yerine masalarda nachos ikram etmeleri de insanın iştahını iyice açıyor.

Nehir kenarındaki güzel restoranlar arasından bir seçim yapman gerekirse bence Iron Cactus’u denemelisin. Diğerlerine göre daha şık ışıklandırmalara, masalara sahip bu restoranın margaritaları da süperdi.

photo (26)

İster akşam üstü nachos eşliğinde San Antonio güneşinde güzel kokteyller iç, istersen akşam yemeği olarak çok lezzetli burrito ve fajitalarından dene, seçim sana kalmış! Ne yersen ye, ne içersen iç  buradan keyifle ve mutlulukla ayrılacaksın. İşin güzel yanı biz Türkiye’de margaritalara 30-35 lira vermek zorunda kalırken burada en büyük bardakta servis edileni bile 8$’dan fazla değildi.photo (28)

San Antonio’da happy hour saatlerinde (15.00-18.00 arasında) bir restoranına oturduysan güzel içkileri yarı fiyatına içmen mümkün. San Antonio’ya gitmişken her gün chili con queso, burrito, quesedilla ve fajita keyfi yapmak,  güzel nachos yiyebilmek ve leziz margaritalar içmek istiyorsan Iron Cactus’un yanı sıra Republic, Cafe Ole gibi yerleri deneyerek Tex-Mex mutfağına doyabilirsin.

Iron Cactus – 200 River Walk St #100, San Antonio, TX 78205, Amerika Birleşik Devletleri

P.S. Texas eyaletinde Dallas ve Austin’e de gitsen Iron Cactus’e uğrayabilirsin.

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.