Burgerimi kendim hazırlamak istiyorum diyorsan… Bare Burger

Burgerimi kendim hazırlamak istiyorum diyorsan… Bare Burger

New York’ta gezerken hamburger yememek imkansız. Hepsi birbirinden leziz alternatifler arasında seçim yapmakta gerçekten zorlanabilirsin. Bare Burger’de, çok duyduğumuz popüler yerlerin aksine daha değişik hamburgerler bulman mümkün.

photo (36)

Eğer hamburgerinin ekmeğini de sosunu da sen seçmek istersen, içine avokado, bacon ve değişik peynir alternatifleri koydurmak istersen burası tam sana göre. Güzel, taze ve organik hamburger köftelerini  istediğin ölçüde pişirtip, boothlarında güzel patatesleriyle keyif yaparken zevkle hamburgerini bekleyebilirsin. Hamburger köftesini tavuk, domuz eti, dana eti, kuzu eti, geyik eti gibi seçenekler arasından seçebilirsin veya vejeteryan bir şeyler istersen mantarlı ve karafasulyeli alternatifleri de var. Ekmeklere gelince leziz brioche ekmeği, çok tahıllı ekmek ya da tortilla gibi seçenekler arasından o günkü iştah ve diyet moduna göre seçim yapabilirsin. Kendi zevkine göre hazırlattığın muhteşem hamburgerin gelince tüm sohbeti unutup yemeğe yumulacağına eminim.

photo (37)

Sen de hamburgerinin içinde soğan halkası, mantar, avokado, bacon ve o anki moduna göre bir peynir ve sos koydurmak istiyorsan, sana özel hazırlanmış taze organik hamburgerini yiyebileceğin Bare Burger’i mutlaka denemelisin.

Bare Burger – 153 8th Avenue New York 10011

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.