Kahvaltıya ya da akşam yemeğine, diyet yaparken ya da çok açken gidilecek keyifli adres… Cookshop

Çok açsın ama ne yemek istediğine karar veremiyorsun ya da arkadaşlarınlasın ve her kafadan bir ses mi çıkıyor? O zaman günün her saatinde Cookshop’ta moduna göre bir alternatif bulman mümkün. Kahvaltısının çeşitliliği ve lezzeti, diyet yapanlara hitap eden doyurucu salataları ve ızgara tavuk gibi alternatifleri, güzel hamburgerleri ve et yemekleriyle her gittiğinde farklı bir lezzet deneyebileceğin ve memnun kalacağın bir yer Cookshop.

photo (43)

Kırmızı beyaz kareli örtülü masaları ve ilgili servisiyle bu kafeye her geldiğinde kendini evinde gibi rahat hissedebilirsin. Bebek, Nişantaşı, Ulus, Altunizade gibi yerlerde şubesi olan Cookshop çikolatalı, çilekli ve frambuazlı ve muzlu çeşitleri olan Magnolia tatlısıyla ün yapmış durumda. New York’un ünlü fırını Magnolia Bakery’nin banana puddingini andıran bu tatlının tadı muhteşem, eğer hangi çeşidini yiyeceğine karar veremiyorsan karışık tabağını da deneyebilirsin. Mozaik pastası ve tiramisusu de çok lezzetli, farklı bir lezzet istersen onları da tercih edebilirsin.

photo (44)

Salatalardan keçi peynirli İstanköy salata, Rokforlu Salata ve Soya Soslu Bonfileli Salatası bol malzemeli ve çok lezzetli. Pizza çeşitlerinden Melanzana ve Enginar ise gerçekten denenmeye değer. Eğer ana yemeklerden bir tercih yapmak istersen Mexicano Tavuk, Külbastı Beğendim ve Porçini Mantar Soslu Bonfileyi deneyebilirsin.

fotograf (3)

Limonata seviyorsan kavanozda sunulan limonatası da çok lezzetli, tavsiye ederim.

Günün her saatinde İstanbul ve Ankara’nın bir çok yerinde gidebileceğin bu kafe, her ne kadar standart bir menü ve servise sahip olsa da kapsamlı menüsündeki yemeklerinin hepsi birbirinden leziz ve doyurucu; ortam olarak da rahat ve keyifli. İşten dönerken güzel bir akşam yemeği için ya da evden çıkıp yine ev konforunda kafanı dağıtmak için CookShop’a uğrayabilirsin.

Cookshop – Bebek Mahallesi Cevdet Paşa Caddesi No.1  Beşiktaş – İstanbul / Mahir İz Cad. No.32 Altunizade Üsküdar – İstanbul

Paylaş

2 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.