Haydi kanat yemeye Bibuçuk’a!

Tavuk kanatı sevenler için muhteşem bir adres olan Bibuçuk’un kanatlarını, Taksim, Suadiye ve Caddebostan’da şubelerinde deneyebilirsin. Senin de kanat yemek aklına ara sıra geliyorsa Bibuçuk’un daha çok şubesi olmasını ve her aklına estiğinde gidebilmeyi isteyeceğine eminim.

photo (47)

Bu leziz kanatlar arasından tereddütsüz Bibuçuk kanatı seçerim, acısı yerinde sosu muhteşem ve gerçekten iyi pişiriyorlar. Kanatların yanına çıtır tavuk, jalapeno poppers, soğan halkası, mozzarella sticks ve elma dilim patatesten oluşan combo platterı da bu güzel yemek ziyafetini tamamlamak için söylemelisin. Jalapeno poppers’in acısı ve peynir oranı muhteşem, meksika mutfağı seviyorsan kesin denemelisin.

Salata menüsü de kapsamlı ama buraya gelmişken tavuk sevmeyenlerin bile kanat yemesini tavsiye ediyorum. Yine de et yemek istersen o zaman Bibuçuk burgeri ya da Mexican Burgeri tercih edebilirsin.

photo (48)

Bu güzel lezzetler varken çeşit çeşit birayı da unutmamışlar tabii. Leffe, Peroni, Sol, Hoegaarden, Amstel gibi çeşitli ülke biralarını içerek buradaki güzel lezzetlerin ve müziğin tadını çıkarabilirsin.

Bibuçuk – Şht. Muhtar Mh., Süslü Saksı Sk No:14, Beyoğlu

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.