İstanbul’da böyle bir yer olduğunu bilmek güzel… Poupon

İstanbul’da böyle bir yer olduğunu bilmek güzel… Poupon

İstanbul’da güzel müziğin haftanın 5 günü dinlenebildiği, içki içmeye bir şeyler atıştırmaya uğranabilecek, rahat bir ortama sahip Poupon’u caz seviyorsan mutlaka denemelisin. Bebek Kitchenette’in üçüncü katında bulunan bu mekan, kalın bordo perdeleri ve ışıklandırmalarıyla yurt dışındaki yerleri aratmıyor.

Yemek menüsü olarak sadece atıştırmalıkları bulundurmasına rağmen açsan Kitchenette’in menüsünden istediğini seçebiliyorsun.

Ben kırmızı house wine’ını, peynir tabağı ve nachosunu denedim. Hepsinin lezzeti çok güzeldi. Hatta guacomelesine bayıldım; ancak nachosların porsiyonun gerçekten az. İçkinin yanında çerez ve salatalık havuç ikram etmeleri ise güzel bir şey.

photo (83)

Canlı müzik başlayana kadar da güzel müzik çalan Poupon’a sadece canlı müzik için gitmek istersen saat 10 gibi gelip kokteyl eşliğinde bistroda da takılabilirsin. Canlı müzik için adam başı 20 tl yazıyorlar, ancak Melis Sökmen’in programı için cidden değdi. Caz olmasına rağmen ağır ve bayık değildi, aksine çok eğlenceliydi ve ilerleyen saatlerde biraz latin bile eklediler aralara.

Kokteyllerin fiyatları 25 TL civarında; Yeşil Elmalı Mojito ve Passion Fruitlu Poupon Classic çok lezzetliydi.

photo (82)

Keyifli bir akşam geçirmek istiyorsan, ister oturup ister ayakta ev gibi rahat bir ortamda canlı müzik dinlemek, eğlenmek istiyorsan buraya mutlaka uğramalısın. Kokteyllerden, servisten ve müzikten keyif alacağına eminim.

Poupon – Bebek Mah., Cevdet Paşa Cad. ipek Sk No:1, Bebek İstanbul

Paylaş

1 comment

  1. zeynep

    ortam zevkli, müzikler süper, Melis Sökmen harikaydı……..İstanbulda caz dinleyip keyifli bir gece geçirmek içi ideal bir mekan

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.