Nişantaşı’nda şarap içip sakin bir akşam geçirmek istiyorsan… Juno

Nişantaşı’nda şarap içip sakin bir akşam geçirmek istiyorsan… Juno

Nişantaşı’ının kalabalık sokaklarında yürüyüp caddelerde sıkışık bir şekilde oturup piyasa yapma isteğin yoksa Mim Kemal Öke Caddesi’nde yoldan biraz daha aşağıda kalan bu sakin keyifli kafeyi deneyebilirsin.

Güzel atıştırmalıkları, wrap ya da burgerlerinden seçip bira keyfi yapabileceğin gibi küçük veya büyük seçenekleriyle peynir / şarküteri tabağı ve pizza sipariş edip bol muhabbetli bir şarap keyfi de yapabilirsin. Atıştırma tabağındaki humus, quesedilla, patates ve tavuk kroketler çok lezzetli ve doyurucuydu. Peynir tabağına koydukları peynirler de çok leziz ve kırık fındık, badem, ceviz gibi çerezlerin oluşu da çok keyifliydi.

juno2 juno

 

Kendini rahat, evinde gibi hissettiğin bu kafenin arka bahçe kısmında kalabalık bir grup olarak keyifli bir aktivite düzenlemen de mümkün. Eğer üç 4 kişiysen yan bahçesinde güzel müzik dinleyip, huzurlu bir gece geçirebilirsin.

Sağlıklı takılmak istediğinde küçük veya büyük boylardaki lezzetli salatalarını da tercih edebilirsin.

Nişantaşı‘nın tantanasından uzak huzurlu, keyifli ve lezzetli yemekleri olan Eat&Drink&Chill konseptli şarap ve yemek fiyatları diğer Nişantaşı kafelerine göre daha uygun Juno’yu mutlaka denemelisin.

Juno – Mim Kemal Öke Caddesi No:15 Nişantaşı İstanbul

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.