Manzara ve eğlence bir arada… La Nouba

Manzara ve eğlence bir arada… La Nouba

Taksim meydanda CVK otelinin en üst katında yer alan La Nouba’ya hava kararmadan girdiğinde ilk dikkatini çeken güzel manzarası oluyor. Cuma ve Cumartesi akşamları Cumhur Cemaat orkestrası orada çıktığı için fiks menü şeklinde çalışıyorlar ve yemeğe gittiğinde masaları büyük porsiyonlu mezelerle donanmış şekilde bulduğun için keyfin iyice artıyor.

Mezelerden domates soslu patlıcan, humus ve havuç tarator çok lezzetliydi. Acur turşusu ise rakı yanında güzel bir atıştırmalık olmuştu. Ara sıcak olarak getirdikleri paçanga böreği ve mantar çok güzeldi. Ama mantarların biraz daha büyük  ya da daha çok olması iyi olurdu.

IMG_2592 IMG_2589

Ana yemek olarak mantara sarılı tavuk, antrikot ya da ızgara levrek alternatifleri var. Açıkçası ana yemekleri başarılı bulmadım, yüksek fiyatlı bir fiks menünün ana yemeği daha özenle hazırlanmalıydı ve lezzeti iyi olmalıydı, o konuda kendilerini geliştirebilirler.

IMG_2591 IMG_2587

10’da başlayan canlı müzik ise kısa bir süre içinde herkesi havaya sokuyor. Cumhur’un enerjisi inanılmaz yüksek, şarkıları kısa kısa söyleyip sıkmadan yenisine geçiyor. Programın ilk kısımlarında hala yemek devam ettiği için daha ağır türk sanat müziği şarkılarını tercih ederken sonrasında tefler dağıtılıyor ve “Elveda Meyhaneci”, “Sürünüyorum”, “Kara Üzüm Habbesi”, “Arada Sırada” “Oyalama Beni” tarzı hareketli şarkılara geçiliyor. Mekanda 4 farklı kalabalık grup varken bile herkesi ayakta bir kaç saat boyunca dansettirmeyi başarıyor. Eğer Türkçe şarkılarla yemek saatinde eğlenmek istiyorsan saat 10´la 1 arasında süper bir eğlence yaşamanı sağlayan Cumhur Cemaat Orkestrası’nı mutlaka denemelisin.

Müzikle birlikte meyve ve sınırsız yerli içki servisi de devam ediyor. Güzel manzaranin tadını çıkarmak ve keyifli Türkçe canlı müziklerle bol bol dans etmek için buraya denemelisin.

Bol eğlenceler!

La Nouba – CVK Hotels Taksim Sıraselviler Caddesi No:11 Taksim İstanbul

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.