Günün her saatinde deniz kenarında keyif yapabileceğin bir yer… Gazebo

Günün her saatinde deniz kenarında keyif yapabileceğin bir yer… Gazebo

Yeniköy’de bir çok güzel kafe olsa da, Gazebo deniz kenarındaki yeri, güzel boğaz ve ikinci köprü manzarasıyla saatlerce oturmak isteyebileceğin bir yer gerçekten. Sabah saatlerinde gidip güzel bir kahvaltı etmek istersen de akşam yemeğine ya da akşam üstü içkisine uğrasan da keyif alacağına eminim.

Kahvaltı da su böreği, sucuk, güzel peynirler, nutella ve bal kaymağı içeren iki kişi rahatça paylaşılacak kahvaltı tabağını, menemen, omlet gibi yumurta çeşitlerini ve pancake, french toast gibi muhteşem lezzetleri deneyebilirsin.

photo (4) photo (5)

 

Hafif bir şeyler yemek istediğinde avokadolu füme somonlu salatası gibi leziz salata çeşitlerinden seçmen, şarap ya da bira yanında bir şeyler atıştırmak istediğinde ise atıştırma tabağı, nachos, peynir tabağı gibi çeşitlerden seçip keyif yapman mümkün.

photo (7)

Güzel ve doyurucu bir ana yemek istersen risotto, cafe de paris soslu bonfile ya da thai usulü noodle’ı seçip keyifli bir akşam yemeği yiyebilirsin.

Akşam üstü keyfini çok sevenlerdensen güzel bir şarap yanında peynir ya da meyve tabağı ve çerezle muhabbetini derinleştirece bu ortamda çok keyifli zaman geçireceğine eminim.

photo (6)

Aşşk Kahve gibi insanı İstanbul’dan uzaklaştıran ortamı bir ortama sahip Gazebo’ya akşam beyaz masa örtülü hali ve mum ışıklı aydınlatması sayesinde biraz daha özel bir yemek için rezervasyon ayırtıp da gidebilirsin.

Gazebo – Köybaşı Cad. No:125 Yeniköy

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.