Farkli lezzetlerle dolu keyifli bir ortam: Leman Kültür İzmir

Farkli lezzetlerle dolu keyifli bir ortam: Leman Kültür İzmir

Ankara, Eşkişehir, Adana gibi şehirlerden sonra İzmir’e de şube açan Leman Kültür’e gittiğinde her yerde karikatürler, leman kültür yazısı olan tabaklar bulabilirsin. Çok neşeli bir ortamı olan Leman Kültür’ün kocaman bir bahçesi olmasına rağmen haftasonu yer bulmakta biraz zor. Menüye bakmaya başladığında ise en büyük zorluğu yaşayacaksın, birbirinden çeşitli, salata, hamburger, çin yemeği, türk mutfağı, meksika mutfağı gibi alternatiflerin yanı sıra ilginç tatlılar ve kokteylleri de burada deneyebilirsin.

Sen de ne yemek istediğine karar veremediysen ya da arkadaşlarınla ortaya bir şeyler söyleyip paylaşmak istiyorsan Leman Kültür’den keyifle doyarak ayrılacağına eminim. Yanında patates ve salatayla servis edilen güzel mini hamburgerlerden, quesedilla, fajita gibi meksika mutfağı lezzetlerinden, avcı böreği, paçanga böreği, gözleme gibi hamurişi çeşitlerinden, bonfile, ızgara tavuk, çökertme gibi ana yemeklerden seçerek keyfine keyif katabilirsin.

photo (3)

Alışıldık yemeklerin bile isimlerinin çok ilginç olduğu menüde Ortaya Karışık Miğde ile Barışık, Kankalar Sepeti gibi paylaşmalık lezzetler de bulman mümkün. Sadece güzel tatlılarını yemeye ya da kokteyl içmeye bile uğrayabileceğin Leman Kültür’de akşam yüksek sesle çalınan müzikler eşliğinde keyifle sohbet edebilirsin.

photo (5)

Yemeklerin lezzeti, fiyatları, keyifli ortamıyla özellikle üniversitede okuyan gençlerin çok ilgisini çekecek Leman Kültür’ü herkesin en azından bir kere denemesini o ilginç menüsünü, karikatürlerle dolusu duvarlarını incelemesini tavsiye ederim.

Leman Kültür – Kibris sehitleri cad. No:179/E Alsancak Konak IZMIR

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.