Amsterdam’da kokteyl içmek istersen… Suzy Wong

Amsterdam’da kokteyl içmek istersen… Suzy Wong

Leidsplane’de turistik olmayan bir ortamda kokteyller içmek için tavanı aynalı, kokteylleri güzel bu kokteyl barı denemelisin. Suzy Wong bir tarafı bar bir tarafı kadifemsi koltuklardan oluşan dar ince uzun bir bölüm ve arka kısmındaki daha ferah koltuklu bölümden oluşuyor.

Benim gibi böyle yerlerde barda oturmayı seviyorsan bar tabureleri olmadığı için üzülebilirsin. Yine de barında durup güzel kokteylleri nasıl hazırladıklarını görmen ve kendi zevkine göre bir kokteyl hazırlatman mümkün.

IMG_2816İstediğin meyve özüyle hazırlanmış güzel bir mojito veya margarita ya da cosmopolitan, long island gibi klasik kokteyllerden içip güzel müziklerin tadını çıkarabilirsin. İstersen menüde bulunan kivili cinli Kiwini’yi ya da passion fruit ve romlu Rumicuba’yı, narlı içkileri seviyorsan ise Goose-pomme’yi deneyebilirsin. Müzikli ve hoş bir ambiyansa sahip Suzy Wong’da masada oturup muhabbet etmek de çok keyifli bir tercih olabilir.

Amsterdam’da tam bir gece aktivitesi değil de keyifli bir içki saati istiyorsan ya da bir yere gitmeden önce seni havaya sokacak bir ortamda olmak istiyorsan Suzy Wong’i denemelisin.

Suzy Wong – Korte Leidsedwarsstraat 45, 1017 PW Amsterdam, Hollanda

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.