Güzel müzik, lezzetli kokteyller Alaçatı Nar…

Güzel müzik, lezzetli kokteyller Alaçatı Nar…

Alaçatı’nın kalabalığından kopup bu ara sokaktaki keyifli barda müzik ve kokteyllerin tadını mutlaka çıkartmalısın. Akşam yemeğinden sonra yaz sıcağına iyi gelen Armut ismini verdikleri taze armut ve votkayla hazırlanan kokteylini denediğinde, avlusunda oturup güzel müzikler eşliğinde sohbet ettiğinde kendini iyi hissedeceğine eminim. Cinle de hazırlatmanın mümkün olduğu Armut´u iki kişiysen kavanozda, kalabalıksan da sürahide alabilirsin.

fotoğraf (17)

Klasik kokteyllerden Margarita´li Lychburg Lemonade ve Long Island Ice Tea’nın de güzel olduğu Nar’ın bir diğer klasiği de Tursu tekila shot´ları. Tursu suyunu benim gibi çok seviyorsan ve tatlı içkileri sevmiyorsan, tekilayı çok tercih etmiyorsan bile denemeni tavsiye ederim. Mojitodan şaşmam diyorsan elmalı mojitosunu yada karadutlu mojitosunu da deneyebilirsin.

Yaş grubunun 20-35 arasında değiştiği Nar’da müzikler daha çok oldies gibi çalıyor. Haftasonları oturacak yer bulmak için 23.00 civari gitmekte fayda var. Herhangi bir akşam 02.00’ye kadar sohbet ve güzel müzikler eşliğinde birşeyler içmek için ya da gece çıkmadan önce özenle hazırlanmış bir kokteyl keyfi yapmak için buraya uğramalısın.

Alsancak’ta da şubesi olan Nar’ın Alaçatı’daki yerine uçaktan inip direk gittiğim gecelerin sayısını sayamam bile.

İyi Keyifler,

Nar Bar- Yenimecidiye Mah. 1038 Sok. No: 8 Alacati

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.