Manzara, kaliteli servis ve güzel lezzetlerin buluştuğu nokta… 29 Food Bar

Manzara, kaliteli servis ve güzel lezzetlerin buluştuğu nokta… 29 Food Bar

İstanbul’da manzara ve güzel lezzetler buluştu mu keyif saati başlıyor. Ulus 29’un 29 Food Bar isimli daha çok atıştırmalık ağırlıklı değişik lezzetler sunan kısmında gün batımının tadını çıkarmanı tavsiye ederim.

Ördek roll, guacamole margarita nachos, kuşkonmaz tempura, trüflü patates, karides gyoza gibi atıştırmalıkları; tuna tartar, ördek pate gibi başlangıçları manzaraya karşı güzel bir kokteylle ya da şarapla keyif yapmak için birebir. Geniş şarap kavından şarap seçerken menünün uzunluğu nedeniyle zorlandığımı söyleyebilirim. İçkinin yanında ikram olarak getirdikleri çerez ve meyvelerin ise hepsi birbirinden lezzetli ve özenle seçilmişti.

29 food barrx

Kokteyl olarak Jagerberry, kereviz suyu ve taze nane ile yapılan Skinny Gin, Kestaneli Martini gibi değişik kokteyllerinden ya da klasik kokteyllerden deneyip çarşamba akşamları dj.lerin çıktığı gecelerde kendine bir eğlence molası verebilirsin.

29 food bar

Eğer ana yemek istersen güzel pizzalarından birini ya da fırınlanmış dana ilik, yanında erik sosu ve ince lavaşlarıyla getirilen çıtır ördek gibi değişik lezzetlerini deneyebilirsin.

Güzel boğaz manzarası, kaliteli servis anlayışı ve lezzetli yemekleri bir arada bulduğun 29 Food Bar’ı sık sık ziyaret etmek isteyeceğine eminim. Aslında peynir & şarküteri tabağı eşliğinde şarap içmenin de çok keyifli olacağı 29 Food Bar’a ilk defa gidiyorsan mutlaka güzel yemeklerinden birkaçını denemelisin.

29 Food Bar – Kuruçeşme Mh., Yol Sk No:1, Ulus, Beşiktaş, İstanbul

Paylaş

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.