Haliç manzarasının en büyüleyici olduğu noktalardan biri…

Haliç manzarasının en büyüleyici olduğu noktalardan biri…

Gün batımında güzel bir şarap içip keyif yapmak mı istedin? Ya da gece manzaraya karşı güzel müzikler eşliğinde dans etmek veya sohbet etmek? O zaman uğraman gereken adres Nuteras.

Akşam 7 ‘den itibaren hizmet veren bu restoran/ barda özel bir günde şık bir yemek yemeye gidebileceğin gibi, aklına estiğinde 2-3 kişiyken manzaralı barında oturup pizza ya da peynir tabağı eşliğinde keyif yapabilirsin.

Ana yemek olarak et konusunda yeterince başarılı olamayan Nuteras’ta güzel bir roka parmesanlı dana etli pizza yiyebilirsin. Barında içki içtiğinde ise yanındaki taze çerez ve meyve ikramları en az özenle hazırlanmış kokteylleri kadar keyif veriyor.

nuteras

Gece 12’den itibaren kapısında kuyruk olan, genelde çarşamba, cuma ve cumartesi akşamları ciddi bir kalabalığa sahip Nuteras’ta başarılı djlerin güzel müzikleriyle manzara ve açık havada eğlenmeyi de tercih edebilirsin.

Buraya ya gün batımında keyifli bir muhabbete gelip barda şarap, peynir, pizza keyfi yapmak ya da akşam eğlenmeye gelmek istediğinde biraz erken gelip barda kokteylleri istediğin gibi yaptırarak manzaranın tadını çıkarmak için gelmeni tavsiye ederim.

İyi keyifler!

Nuteras – Meşrutiyet Caddesi No.67, Tepebaşı, Beyoğlu, İstanbul, Turkey

P.S. Kokteyller 30-35 civarında yanında güzel ikramları da olduğu için aslında Asmalı Şişhane civarındaki yerlere göre çok da pahalı değil.

Paylaş

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.