Ekler cenneti… Pasta Sanatı

Ekler cenneti… Pasta Sanatı

Eklere bayılıyorsan artık yeni ekler çeşitlerini deneme zamanı geldi! Sadece çikolatalı ile sınırlı kalmayıp kahveli, kivili, karamelli, fıstıklı, hurmalı, çikolata parçalı, beyaz çikolatalı gibi saymakta zorlanacağım sayıda ekler çeşidini Pasta Sanatı’nda deneyebilirsin.

Beşiktaş’ta yer alan şubesinde ya da Cevahir’deki standında bulabileceğin bu eklerleri ister ofiste doğum günü kutlamalarında yemek için, ister birinin evine giderken hediye olarak götürmek için alıp bir çok kişiyi bu güzel lezzetlerle tanıştırabilirsin. Eklerin içindeki kremayı ya da profiterolün kremasını normalde ağır bulan biri olarak bu eklerleri ben çok beğendim ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

IMG_3750

Sen de kahve, karamel ve çikolata parçaları gibi lezzetleri tatlılara çok yakıştırıyorsan; beğenebileceğin bir çok ekler çeşidini burada bulabilirsin. Meyveli lezzetleri seviyorsan içinde kivi, çilek, muz, frambuaz parçaları olan meyve aromalı eklerlerine bayılacağına eminim.

Eklerler dışında burada çilekli keşkül, frambuazlı saray muhallebisi, fıstıklı muhallebi, profiterol gibi tatlılar denemeniz ve sipariş üzerine istediğiniz tarz bir pasta yaptırmanız mümkün.

Pasta Sanatı – Türkali Mah. Ihlamurdere Cad.No:45/A Beşiktaş

Paylaş

2 comments

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.