Boğaza karşı bira patatesin yeri ayrıdır…

Boğaza karşı bira patatesin yeri ayrıdır…

Ortaköy’de istediğin bira çeşidini seçip boğaza karşı keyif yapmak istiyorsan Bomonti Brasserie’ye uğramalısın. İsmi her ne kadar Bomonti olsa da Efes, Efes Malt, Miller, Becks gibi bira seçenekleri de var.

IMG_3680

4 katlı binasında, kendinden ışıklandırılmış masaları ve güzel müzikleriyle bira ve pub atıştırmalıklarının keyfini çıkarmak için gerçekten ideal bir yer. patates kızartmaları çok hafif hiç yağ ve kızartma tadı gelmiyor ve manzaraya karşı bira patates keyfi insana iyi geliyor cidden.

IMG_3683

Eğer açken gittiysen o zaman burger, wrap, schnitzel, pizza gibi seçeneklerinden deneyebilirsin. Ortaya bir şeyler söyleyelim dersen de o zaman sosis, mini köfteler, soğan halkası gibi seçenekleri barındıran atıştırma tabağı ya da nachos, quesedilla gibi meksika lezzetlerinden deneyebilirsin. Arkadaşların ağır yemekler yerken sen formunu korumak istiyorsan da salata çeşitleri de gayet keyifli.

Zengin menüye sahip, güzel manzaralı Bomonti’de bira içmek istemiyorsan şarap çeşitleri de mevcut.

Sen de İzmir’in Kordon’u gibi bir ortam arıyorsan, deniz manzarası ve bira patates keyfini buluşturan bu güzel yeri denemelisin.

İyi keyifler!

Bomonti Brasserie – İskele Meydanı Sok. No:22, Mecidiye Mah. Ortaköy, Beşiktaş, Istanbul

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.