İstanbul’da diner ortamı… Egg & Burger

İstanbul’da diner ortamı… Egg & Burger

Etiler, Nişantaşı, Cihangir, Göktürk ve Yeşilköy’de canın burger yemek istediğinde ya da Amerikan Diner’ı tarzında bir yere gitmek istediğinde Egg & Burger’ı tercih edebilirsin.

Elma dilim, parmak patates ve rende patates çeşitleri, soğan halkaları ve sosis gibi atıştırmalıklarla birlikte burger çeşitlerinden birini seçip güzelce doyabilirsin. Patateslerden favorim baharatlı elma dilim patates, gerçekten çok lezzetli.

egg & burger (3) egg & burger

 

Burger çeşitliliği ise gerçekten güzel. İster mantar, karamelize soğan, cheddar ve ince bonfile dilimleriyle hazırlanan Egg&Burger Cheese Steak’i, istersen rokforlu, cevizli ve karamelize soğanlı Blue Cheese Burger’i deneyebilirsin. Bu lezzetler çok marjinal diye düşünüyorsan da güzel bir Cheese Burger’i, chili soslu Chili Burger’i ya da dana baconlı Bacon Burger’i tercih edebilirsin.

egg & burger (1)egg & burger (2)

 

Eğer birden fazla çeşit denemek istersen 3’lü servis ettikleri mini hamburgerler de iyi bir seçenek. Eve arkadaşlarını çağırdığında da bu mini hamburgerlerden söyleyebilirsin.

Burgerleri için yorumuma gelince, ekmeği daha lezzetli ve yağlı yapıda olabilir, köftesi ise biraz daha tuzlu olsa iyi olur. Eğer Mano Burger’e yakınsan tabi ki onu denemelisin, değilsen hamburgerlerin iç malzemesi zenginliği ve lezzetli atıştırmalıklarıyla Egg& Burger da keyifli bir seçenek.

Egg & Burger – Nispetiye Cad. Yıldızçiçeği Sk. 2/E Etiler Beşiktaş İstanbul

Paylaş

About the author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.