Şarküteri ve şarap mahzeni bir arada… Milano Gourmet

Şarküteri ve şarap mahzeni bir arada… Milano Gourmet

Nişantaşı’nda bir şarap mahzeni mi aradın? Ya da güzel şarküteri ürünleri ve mezeler alabileceğin bir yer? Bir de oturacak yeri olsa süper olur mu diyorsun? O zaman Milano Gourmet’e mutlaka uğramalısın.

Birbirinden lezzetli mezeleri, manchego, biberli pecorino, mortadella ve breasola gibi aklına gelen tüm peynir ve şarküteri ürünlerini ve alt katında bulunan şarap kavında yerli ve yabancı şarap çeşitlerini bulabilir; evinde ya da Nişantaşı’ndaki bu keyifli yerde bunların tadını çıkarabilirsin.

fotograf (27)

Kahvaltıya gelmek için de ideal bir mekan olan Milano Gourmet’de istersen çay ve tatlı keyfi de yapabilirsin. Şarküteri ürünlerini denemesi bence daha keyifli ama ana yemek istersen o zaman ıspanaklı ravioli, porçini mantarlı risotto gibi makarna seçeneklerinden ya da güzel şarküteri ürünleriyle senin isteğine göre hazırlanmış sandviçlerinden deneyebilirsin.

IMG_4298

İstanbul’daki wine bar ihtiyacını karşılayabilecek nitelikteki alt katında bulunan şarap mahzenin özellikle kışın soğuk bir havalarda gelip uygun fiyata sunulan şarap ve şarküteri ürünlerinin keyfini çıkarmak gerçekten çok güzel olacak.

Sen de loş bir şarap mahzeninde bol muhabbetli ve lezzetli atıştırmalıklar eşliğinde bir akşam geçirmek istersen Milano Gourmet’i denemelisin.

Milano Gourmet – Şakayık Sokak No:54/1A Nişantaşı (0 212 233 33 93)

Paylaş

About the author

1 comment

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.