Güzel mezeler yiyip canlı müzikle eğleneceğin bir meyhane… Eğlence’li Meyhane

Güzel mezeler yiyip canlı müzikle eğleneceğin bir meyhane… Eğlence’li Meyhane

Alsancak Stadı’nın orada, yüksek açılabilen tavanlı bir hangarın içinde, asma katı da bulunan Eğlenceli Meyhane’de lezzetli mezelerin yanı sıra Türkçe müzikle, fasılla eğlenmek istediğinde çok keyifli bir gece geçireceğine eminim. Duvarlarında daha önce burada bulunan Mumlu Meyhane’deki gibi erimiş mumlarda bulunan bu büyük mekanda fasılla başlayan eğlenceyi Türk sanat müziği, dansçılar ve 90lar Türk popu takip ederken sen de yemeklerin tadını çıkarıp dansedebilirsin.

eglenceli meyhaneeglenceli meyhane4

 

Meze olarak peynir tabağı, humus, yogurtlu patlıcan, muammara, yaprak sarma gibi klasiklerin hepsini keyifle yenilecek ortalama bir lezzette bulabilirsin. Mezelerle donatılmış masada açlığını biraz yatıştırdıktan sonra sen kendini eğlenceye kaptırmış olsan da ızgara hellim, paçanga böreği gibi ara sıcaklar tabağına geliyor olacak. Paçanga böreği İstanbul’daki kahvaltıcı Kale’deki kadar lezzetli olmasa da ara sıcak olarak yemesi keyifliydi.

eglenceli meyhane2eglenceli meyhane3 

Ana yemekler de ara sıcaklar gibi tabağa sırayla servis ediliyor. Kuzu pirzola, tavuk şiş, antrikot, adana dürüm gibi lezzetleri doyurucu ölçülerde sunduklarından bu menü iştahlı bir erkek için bile gayet doyurucu nitelikteydi.

Yemeğin üzerine de çeşit çeşit mevsim meyveleriyle hazırlanan meyve tabağına keyifli yiyip rakı keyfine devam edebilirsin.

Gece 2’ye kadar eğlencenin devam ettiği, fasıl ekibi ve dansçılar dışında 3 farklı sanatçının türk sanat müziği ve Türkçe pop şarkıları söylediği bu mekan, doğum günü kutlamaları, bekarlığa veda partileri için ideal. Zaten ne zaman gidersen git böyle bir etkinlikle karşılaşacağına eminim.

Güzel bir eğlence, doyurucu normal standartlarda bir yemek ve iyi servis için Eğlence’li Meyhane’ye gitmeni tavsiye ederim.

İyi eğlenceler!

Eğlence’li Meyhane – 1493 Sokak No:11 (Liman Caddesi) Alsancak İzmir

 

Paylaş

About the author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.