Kapsamlı yemek menüsü Karaköy rahatlığıyla buluşunca… Tükkan

Kapsamlı yemek menüsü Karaköy rahatlığıyla buluşunca… Tükkan

Karaköy’de menüsü geniş, alkol bulabileceğiniz bir yer bulmak gerçekten zor. Tükkan da bu konudaki eksiği keşfetmiş ve Karaköy’ün en hareketli caddelerinden biri olan Mumhane Caddesi’ndeki yerini almış.

IMG_4949

Menü’de yumurta çeşitleri ve lezzetli tostlar gibi kahvaltı alternatiflerinin yanı sıra etli mantarlı dürüm, salata, pizza, bira yanına atıştırmalıklar ve ızgara somon gibi ana yemek alternatiflerini de bulabilirsin.

Çok aç değilsen ya da atıştırma modundaysan Akdeniz Tost ya da etli dürüm ideal bir tercih olabilir. Ana yemeklerden ise ıspanaklı piliç, somon ızgara ve körü soslu Tükkan Tavuk denenesi lezzetlerden.

fotograf (33)

Akşam üstü sadece bira çerez keyfi yapabileceğin gibi, lezzetli bir demleme çay ya da bitki çaylarıyla birlikte tatlı saatinin de tadını çıkarabilirsin.

Karaköy’de Mums, Dem, Baltazar gibi çok keyifli kafeler, Baltazar gibi lezzetli et yenebilecek, benim de çok sevdiğim yerler var. Ancak Tükkan, Unter gibi alkol de bulabileceğin, yemek menüsü kapsamlı, içi de dışı da çok ferah ve günün her saati güzel müzikler çalan bir kafe. Sen de böyle bir yer arıyorsan mutlaka denemelisin.

Tükkan – Kemankeş Karamustafa Paşa Mahallesi Mumhane Caddesi No: 34 Karaköy, Beyoğlu

Paylaş

About the author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.