Nine Streets’te keyifli ve bol seçenekli bir adres… Cafe Nielsen

Nine Streets’te keyifli ve bol seçenekli bir adres… Cafe Nielsen

Amsterdam’da menüsü bu kadar kapsamlı bir kafe bulmak gerçekten zor! Nine Streets bölgesindeki keyifli sokaklardan birinde dışarıda ya da içeride günün istediğin saatinde uğrayabileceğin huzurlu ve rahat bir kafe burası.

Havalar güzelken dışında oturup kahvaltı etmek ya da lezzetli bir kahve eşliğinde güzel bir apple pie yemek için ideal. Öğlen ya da akşam gidersen de doyurucu bir sandviç ve birayla bir Amsterdamlı gibi keyif yapabilirsin.

Kahvaltı için güzel bir omlet istersen içinde cheddar, taze sebzeler ve domates sosu olan Sparky’s omleti tavsiye ederim. Menüde çok çeşit olduğundan başka şeyler de denemekte fayda var. Krem peynir ve somonlu bagel, peynir ve hamlı sahanda yumurta da keyifli birer tercih olabilir.

yumurta

Eğer sandviç yemek istersen burası soğuk ve sıcak çeşitleriyle tam bir sandviç cenneti! Tavuk, bacon ve avokadolu bir club sandwich, keçi peyniri çam fıstık ve pesto soslu Afra Sandwich veya ton balıklı sandviç güzel bir tercih olabilir.

Benim gibi kiş meraklısıysan buradaki kişler çok lezzetli, kaçırmamanı öneririm.

kis

Günün her saati uğrayıp, lezzetli yemekler yiyebileceğin pratik ve makul fiyatlı bir kafe arıyorsan, doğru adres: Nielsen Cafe! Şimdiden Afiyet olsun!

Nielsen Cafe – Berenstraat 19 1016 GG Amsterdam

 

Paylaş

About the author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.