Meksika mutfağına karşı koyamayanlara… Crazy Homies

Meksika mutfağına karşı koyamayanlara… Crazy Homies

Canın meksika mutfağının güzel yemeklerinden istediğinde ya da aklına buz gibi bir margarita içme fikri geldiğinde uğraman gereken adres Notting Hill’deki Crazy Homies. Caddenin üstündeki küçük ve sevimli bu cafe/bar’da guacomole ve leziz chili soslar eşliğinde tortilla cipsleri yiyerek margaritanı yudumlamaya başlayabilirsin.

crazy homies

Üzerinde peynir, jalapeno biberi, chili sos ve meksika fasülyeleri bulunan büyük porsiyona sahip nachosu denemeye değer.

crazy homies2

Burrito yemek istersen etli olanının içinde lif lif şeklinde hazırlanmış etlerden bolca var, et sever biri için keyifle yenecek bir burrito. Ancak alışılagelmiş bean soslu burritolara kıyasla biraz daha Türk tipi olmuş. Bir kişi için çok doyurucu olan bu burritoyu nachosla birlikte biri ile paylaşarak yemeni tavsiye ederim. Eğer et sevmiyorsan tavuklu ya da deniz mahsüllü burritolarından ya da tacolardan deneyebilirsin.

crazy

Notting Hill’de güzel evlerin arasında yer alan bu meksika restoranına Portobello Road’a turistik bir gezi yaptıktan sonra ya da lezzetli bir nachos istediğinde uğramak için ideal. Tequila Sunrise, Margarita veya Michelada gibi kokteyllerle ve lezzetli yemeklerle kendini şımartabilirsin.

Benim gibi Meksika yemeklerine bayılıyorsan ve Türkiye’de aradığını bulamadığın için her yurt dışı seyahatinde bir çok Meksika restoranına gidiyorsan Londra’ya gitmişken meksika lezzetlerini kaçırmamanı öneririm.

Afiyet olsun!

Crazy Homies – 125 Westbourne Park Road W2

Paylaş

About the author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.