Güzel bir yemek ya da değişik kokteyller için… Sketch

Güzel bir yemek ya da değişik kokteyller için… Sketch

Londra’nın en güzel caddelerinden biri olan Regent Street’in bir yan sokağında yer alan bu restoran / bara çok güzel şık bir yemek yemeye ya da değişik kokteyller deneyebileceğin odalarından birine içki içmeye gidebilirsin.

Özel bir kutlama yemeğine ya da bir misafirin geldiğinde hoş bir ortamda onu ağırlamak için gidebileciğin bu restoranda bir çok oda bulunuyor. Gallery isimli gastro brasserie beyaz masa örtüsü olmayan, yine de çok lezzetli yemeklere sahip bi gastro restoran olduğundan benim favorim.

Başlangıç olarak kaz ciğeri yahnisi ve füme ördekli olanı ya da balıklı bir şeyler yemek istersen mezgit balığı sufle ve kıtır beyaz lahana salatalı olanı deneyebilirsin. Ana yemek olarak ise İskoç usulü ızgara somon, Camps-Elysee soslu Rump Steak veya lezzetli bir kuzu yiyebilirsin.

photo 1 (3)

Yemek yemek yerine kokteyl içmek istersen the East Bar’ı, güzel bir kahvaltı veya 5 çayı için lezzetli “Afternoon Tea” ürünlerini sunan The Parlour’ı deneyebilirsin. Lezzetli sanviçler, macaronlar, sconelar, küçük tartlar, eklerler ve bardakta sunulan muslarla çay çeşitlerini deneyebileceğin veya şampanya içmeyi tercih edebileceğin bu akşam üstü çay saati çok ucuz olmamakla birlikte İngiltere’de en azından bir kere denenmesi gereken keyifli bir konsept.  Bizim gibi 5 çayı severlerin gözünü doyurabilecek kadar bol çeşitli lezzetli bir sunumları olduğundan buradakini denemeni öneririm.

photo 2 (2)Günün her saati farklı konseptte, kaliteli ve güzel lezzetler sunan ve değişik bir ortama sahip Sketch’e akşam yemeği ya da kahvaltı için giderken rezervasyon, gece kokteyl içmeye giderken ise dress code önemli, aklında olsun!

İyi keyifler!

Sketch – 9 Conduit Street London W1S 2XG 

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.