New York’ta yemek eşliğinde caz keyfi… Garage

New York’ta yemek eşliğinde caz keyfi… Garage

Canlı caz müziği eşliğinde bir brunch yapmak, akşam üstü veya gece barda bir şeyler içmek ya da güzel bir akşam yemeği yemek istersen Garage New York’a uğramalısın.

Çok rahat bir ortama sahip olan bu yere gelip çok kaliteli bir müziği günlük aktivitelerinin içine sıkıştırarak dinleme şansı bulabilirsin.

IMG_6564

New York’un West Village Bölgesi’nde yer alan bu mekana, bruncha gelmeni yada akşam barında oturup güzel kokteyller eşliğinde müzik dinlemeni daha çok tavsiye ederim. Hafta içi akşam saatlerinde  7 ile 10 ya da 11 arasında bir grup, cuma cumartesi akşamları ise 6 ile 2.30 arasında iki farklı grupla müzik ziyafeti yapabilirsin. Cumartesi ve pazarları ise 4’e kadar brunch keyfi mümkün. Akşamları çok geç kalırsan yer bulmakta zorlanabilirsin.

IMG_6563                IMG_6562

Caz eşliğinde bruncha gittiğinde waffle, french toast, eggs benedict, istediğin içerikli menüdeki lezzetli omletlerden birini ya da chicken quesedilla ya da chard grilled hamburger gibi daha da doyurucu yemeklerden birini seçip yanında Bloody Mary, Mimosa gibi kokteyllerle ya da portakal suyuyla kahvaltının tadını çıkarabilirsin.

Akşam yemeğine gidersen lezzetli bir Filet Mignon ya da ıstakozlu ravioli; ıspanaklı, kurutulmuş domatesli, büyük karideslerle hazırlanmış fettuccine gibi güzel deniz mahsüllü makarnalarla keyif yapabilirsin.

Lezzetli yemekleri ve kaliteli müziğiyle Garage, özellikle caz müzik severlerin kesinlikle gitmesi gereken bir yer.

İyi Keyifler!

Garage – 7th Avenue between Christopher Street and Grove Street near Christopher St – Sheridan Sq Subway Station

Paylaş

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.