Moda’da Karaköy tipi rahat bir kafe… Yer

Moda’da Karaköy tipi rahat bir kafe… Yer

Moda’da geniş kahvaltı menüsüne sahip, evde pişmiş gibi sebze ağırlıklı lezzetler sunan Yer, Karaköy’deki gibi rahat uzun oturup keyif yapılacak bir kafe arayanlar için ideal bir adres.

Kahvaltı için ortaya Yer Kahvaltı söyleyip yanında Acukalı kaşarlı sıcak simit ve Mantarlı, ezine peynirli otlu omlet söyleyerek 2-3 kişi keyifle doyurucu bir kahvaltı yapmak mümkün. Değişik sebzeli omletlere meraklıysan Pırasalı, Ispanaklı, keçi peynirli omlet de iyi bir tercih olabilir.

yer moda

Gün içinde karnın acıktığında lezzetli bir dürüm ya da sandviç yemek ya da içki yanında küçük atıştırmalıklar yapmak istersen menüde seçim yapmakta zorlanabilirsin. Sebze ağırlıklı bir şeyler tercih ediyorsan pırasa, ıspanak, peynir ve mantarlı Yer dürüm, pırasalı mantarlı kiş ya da sebze kroketi denemeni tavsiye ederim. Daha doyurucu bir şeyler istersen Cheddar peynirli tavuk dürüm ya da kestane mantarlı ıspanaklı makarnayı tercih edebilirsin.

yerr

Hafif bir şeyler yemek istersen Kuşkonmazlı ızgara hellim salatasını ya da ıspanaklı buğday salatasını deneyebilirsin.

Keyifli bir kahvaltı etmek ya da bira yanında güzel şeyler yiyerek rahat bir ortamda oturmak istersen Yer, hem sebze ağırlıklı atıştırmalıkların olduğu hem de çok kapsamlı menüye sahip Moda’daki en güzel kafelerden bir tanesi, kesinlikle tavsiye ederim.

Yer – Ferit Tek Sokak 25A, Moda, Kadıköy

Paylaş

About the author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.