Sevilla’da turistik geziler arası keyif molası için… La Subasta

Sevilla’da turistik geziler arası keyif molası için… La Subasta

Sevilla’da lezzetli deniz mahsülü yiyeceğin konusunda hiç şüphem yok. Yine de güzel adresleri bilince küçük porsiyonlar halinde bir çok çeşidi tatmak mümkün oluyor. Katedral, Alcazar gibi turistik gezmelerin arasına güzel atıştırmalıklar almak istersen uğraman gereken adres La Subasta.

IMG_7707

Sangria eşliğinde deniz mahsülleri salatası ve patatas bravas söyleyerek keyfine başlayabilirsin. Sevilla’ya bahar ya da yaz mevsimlerinde gittiysen sıcak olacağına eminim o yüzden bol buzlu bir bardakta sangria içmenin keyfi gerçekten başka oluyor. Katedral’in karşısındaki dar sokaklardan birinde yer alan La Subasta hem sangria içmek için hem de tapaslardan tatmak için güzel bir yer gerçekten. Ferah bir şekilde yolda oturup etrafı izleyerek güzel lezzetleri deneyebilirsin.

IMG_7706

Değişik bir şeyler denemek istersen ince bir şekilde kesilmiş füme ton balığını da deneyebilirsin.

Sangria haricinde soğuk bir cava ya da buz gibi bir bira da akşam üstü keyfin için ideal olabilir. Tabi ki katedrale yakın bir yer olduğu için burası yine de turistik sayılabilir. Ancak biz gittiğimizde denediğimiz her şey lezzetli ve servis çok iyiydi. Yemeklerde tapas, yarım porsiyon ve tam porsiyon seçenekleri olduğu için o anki açlık durumuna göre sadece bir şeyler atıştırmak için bile buraya uğrayabilirsin.

İyi Keyifler,

La Subasta – 2 Calle Segovia, Sevilla, İspanya

Paylaş

About the author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.