Bebek’te kahve & tatlı saati ve kahvaltı için keyifli adres: Private Reason

Bebek’te kahve & tatlı saati ve kahvaltı için keyifli adres: Private Reason

İyi kahve lezzetli tatlı ikilisine bayılıyorsan, Bebek’te farklı ve bol çeşitli kahvaltı arıyorsan, güzel müzikler ve keyifli bir ortam senin için vazgeçilmezse Private Reason tam sana göre!

IMG_3364

Güzel kahve yapan yerler var ama yanında yenecek özellikli lezzetler yapan kafeler bulamıyorum diye düşünüyor olabilirsin. Private Reason buna bir çözüm bulmuş! Tatlı olarak profiterolden meyveli tarta, ıslak kekten granola bara ya da her an taze fırından çıkmış lezzetli bir tatlıya birçok alternatif bulabilirsin!  Kahve olarak da senin için özel demlenen farklı ülke çekirdeklerinden öğütülmüş lezzetli filtre kahve alternatiflerinden ya da flat white, latte gibi sut ağırlıklı kahve çeşitlerinin güzelini bulmak mümkün!
   IMG_3371         IMG_3372
Sadece kahve saati için değil Bebek’teki kahvaltı alternatiflerini de arttıran keyifli bir  yer: Private Reason! Çok lezzetli bir menemen yanına içerisinde bal kaymak, lezzetli peynir çeşitleri, cherry domates, salatalık, zeytin, nutella ve ev yapımı reçeller bulunan kahvaltı tabağıyla iki kisi keyifle doyuyor.
Tostlar da çok karıştırmak istemeyip lezzetli sandviçleri sevenler için ideal!
    IMG_3351      IMG_3360
Yemeklerin yanı sıra ortam da hem yalnız gidip hafta içi çalışmaya hem de güzel müzik eşliğinde arkadaşlarla sohbet için çok uygun. Fiyat kalite performansı iyi olsa da çok uygun fiyatlı bir yer olmadığını söylemeliyim. Ancak ev sıcaklığında keyifli ortamı, lezzetli tatlı ve yemekleri olan Private Reason denenmesi gereken ve Bebek’e lazım olan bir mekanmış cidden! Kesinlikle tavsiye ederim.
İyi keyifler!
Paylaş

About the author

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.