Biz kimiz?

Selam!

Biz iki kafadarlar Övgü ve Gonca. Kendimizi kısaca tanıtmak isteriz:

Övgü, İzmir Amerikan Koleji´nden mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi İşletme bölümünü bitirdi. İki sene İstanbul´da uluslararası bir şirkette çalıştı ve sonrasında ise Barselona ESADE Business School’da Marketing Management masterı yaptı. Dublin’de uluslararası bir şirkette çalıştıktan sonra ise şuan Amsterdam’da yaşayıp kendi işini devam ettiriyor.

Gonca ise İzmir Bornova Anadolu Lisesi üstüne Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu. Okulu bitirdikten sonra London School of Economics´te Management & Strategy masterı yaptı ve şuan İstanbul’da uluslararası bir şirkette çalışmakta.

Bu başarılı akademik hayatlar güzel hoş fakat bu iki arkadaş en keyif aldıkları anların yeni restoran keşfettikleri, güzel bir kafede saatlerce muhabbet ettikleri anlar ve lezzetli yemekler/tatlılar eşliğinde yapılan keyifler olduğunu keşfetti. Durum bu olunca madem bu kadar mutluluk veren bir hobimiz var, keşfettiğimiz yerleri bizim gibi hisseden diğer lezzet düşkünleriyle paylaşalım dediler.

Bu blogda genel olarak Londra, Barselona, İstanbul ve İzmir´deki lezzet durakları ile karşılaşacaksın. Bu yerlerin baz olması bu iki arkadaşın İzmirli olup hayatlarının bir bölümünü de diğer şehirlerde geçirmiş olmaları.

Keyfin bol olsun!

Yorumlarını bekliyoruz…

NeredeYesek Ekibi

fotoğraf (17)

Not: Bizi daha da yakından takip etmek istersen Facebook (NeredeYesek?), Twitter (NeredeYesek_), Instagram (NEREDEYESEK) ya da Foursquare (NeredeYesek) hesaplarımıza göz atabilirsin.

NeredeYesek ekibinin farklı şehir ve ülkelerde beğendiği sokakları, kafeleri, parkları, otelleri ya da dükkanları görmek için Instagram’da @neredegezsek‘i tajibe alabilirsin!

Herhangi bir konuda bize ulaşmak için ise neredeyesek@neredeyesek.net‘e e-mail atman yeterli.

Övgü Süzen – ovgu@neredeyesek.net

Gonca Özsaran – gonca@neredeyesek.net